«Протокол» надає громадянам швидку юридичну допомогу

Складна життєва ситуація вимагає негайного вирішення. А знань з юриспруденції зазвичай мало. Найняти юриста? Буде занадто багато вагань щодо вибору чесного фахівця. Що робити? Відповідь є! Зверніться до надійного ресурсу, який працює в Україні. Це сучасний юридичний портал «Протокол». Його створено саме для надання громадянам допомоги з правових питань.

Сервіси інформаційно-правового ресурсу «Протокол»

Розділи порталу відкривають перед користувачем багаті можливості. Для отримання консультації треба зареєструватися на сайті і обрати відповідного юриста. Ви заповнюєте форму «Задати питання» і отримаєте відповідь.

Юридичний портал України допоможе відвідувачам і юристам зав’язати прямі стосунки. Юридичний каталог, завжди актуальний і повний, відкрито до послуг кожного. Дискусії, обговорювання нових законів, детальний розгляд особистих справ – все це допоможе розібратися зі своєю проблемою.

Зручна навігація по сторінкам «Протоколу»:

  • «Найняти юриста». Пошук здійснюється через відповідну форму сайту. Тему проблеми можна визначити завдяки існуючим фільтрам. Вони надають можливість обрати юриста з певним рейтингом та вартістю послуг. До початку спілкування сторони підписують протокол домовленості.
  • У розділі «Юридична дискусія» ви, можливо, знайдете інформацію з хвилюючого вас питання. Великий об’єм тем постійно оновлюється.
  • Вам, як керівнику, потрібно вчасно узнавати новини законодавства? Тоді регулярно заходьте на сторінку «Новини».

Український юридичний портал відкрито для всіх. Тут кожен має можливість створити власну тему обговорювання. Це може бути випадок, цікава стаття, новий закон.

«Протокол» працює для юристів та громадян

Відвідувачі порталу не витрачають зайвого часу на вибір юриста з великої кількості пропозицій. У каталог вносяться ті спеціалісти та фірми, які готові надавати свої послуги. Всі етапи здійснюються дистанційно. Оформлення стосунків чітке і прозоре.

Кожний юрист отримує на ресурсі свій рейтинг. Цей показник динамічний, бо його формують оцінки та відзиви клієнтів.

Останні зміни у законах не стануть для вас несподіванкою, якщо регулярно зазиратиме на ресурс. Тут ви знайдете свіжу та достовірну інформацію.

Юристам «Протокол» також стане у нагоді. Тут вони скоріше знайдуть клієнтів. Працює своєріднийзворотний зв'язок: фахівець надає якісну послугу – клієнт залишає позитивну оцінку – юрист займає високу позицію у каталозі – нові відвідувачі обирають саме його.

Ресурс закликає відвідувачів до активного співробітництва. Будьте відвертими та небайдужими, залишайте відзиви, навіть негативні. Ваші відгуки щодо функціоналу сайту будуть використано для покращення роботи сервісів.

Источник: 
19.05.2017

Вам будет интересно

Придбання квартири у Львові

Нерухомість у Львові сьогодні користується особливим попитом, адже це містечко вважається одним із найсприятливіших місць для проживання в Україн

Послуги адвоката у Львові

В сучасній Україні, зокрема у Львові, придбання, обмін або продаж нерухомості складний поетапний процес.

Оберіть найкращі меблі у Львові

Багато речей впливає на людей. Але у першу чергу це те середовище, де він перебуває багато часу.

Обираємо правильне офісне крісло

Офісне крісло є одним з найважливіших різновидів офісних меблів.

Продовження працездатності старого замку

Дуже неприємна і поширена ситуація - при відкритті дверей квартири, будинку, машини ламається або виходить з ладу замок.

На що звертати увагу при виборі матраца?

Питання про те, як правильно вибрати матрац, задають собі багато. Річ, яка на перший погляд здається елементарною, може стати неабиякою проблемою.