Прямокутні скатертини в сучасній сервіровці стола

В даний час продовгуваті скатертини знову набирають популярності, і хоча їх зовнішній вигляд може нагадувати традиційну форму, багато моделей підходять для сучасних скандинавських інтер’єрів. Прямокутна скатертина, проведена по центру стола, ідеально підкреслює характер інтер’єру та прикрашає верх, не закриваючи його повністю. Такі серветки урізноманітнюють вигляд банкетного залу, кухні чи вітальні і можуть бути в одному стилі з шторами, оббивкою чи іншими прикрасами.

Банкетний зал, готель, весілля Жовква у Львові – це приклад професійної організації свята. Банкетний зал hotelsobieski готовий прийняти 200 осіб, пригостити вишуканими стравами і запропонувати високий рівень сервісу.

Продовгувата скатертина повинна бути спеціально прикрашена, наприклад, вишивкою або мереживом. Зазвичай вона проходить через центр, уздовж довгого столу, який ви могли бачити на бенкеті, в ексклюзивному ресторані чи на випускному вечорі.

Цей тип сервірування столу є незамінним елементом професійного сервірування на різні випадки життя, а також у вишуканих закладах харчування, готелях та клубних кафе. Ви обов’язково побачите серветку з тканини на весільному елегантно накритому столі. На ній будуть розміщені посуд, вази з букетами, графини для вина та декоративно розставлені серветки, а також різні інші прикраси.  

Прямокутні скатертини також є ідеальною прикрасою комодів та інших меблів. Вони виконують насамперед декоративну роль, але також захищають стільницю від пилу.

Чи підходять прямокутні скатертини лише для особливих випадків?

У наш час такий тип сервірування столу також стає популярною повсякденною прикрасою для домашнього інтер’єру та менш офіційних закладів харчування. Така скатертина може підкреслити стиль поп-арт і також оживити кімнату.

Не обов’язково ставити її лише на стіл під час вишуканої вечері, це також ідеальне покриття та прикраса журнальних столиків та столів, а також стільниць, які використовуються на внутрішньому дворику або на терасі.

Модним покриттям столу буде використання продовгуватої скатертини або вздовж столу, або поперек нього (а якщо стільниця довга, можна покласти два шматки симетрично). Залежно від того, як ми його використовуємо, ми отримаємо суворо декоративний одяг або такий, який також буде служити посудом.

Скатертина, яка тягнеться за центр столу, може бути використана як прикраса і ідеально підходить до вази або іншого декору, який ви ставите на стільницю. Однак вона може також служити захистом ніжної поверхні стільниці від бруду, високої температури або подряпин.

22.09.2020

Вам будет интересно

Как покрасить радиаторы отопления, чтобы потом не кусать локти?

Во время ремонта, после установки, а также по причине потери желаемого цвета, частичных сколов, батареи требуется красить.

Примеры использования стеклоблоков в интерьере дома

Использование стеклоблоков в интерьере квартиры или дома, ванной или кухни – отличный способ выделиться среди друзей и соседей или просто разнообра

Мебель для гостинной

Гостиная представляет собой центр абсолютно любого дома или квартиры.

Установка охранной сигнализации

Сейчас, в век активно развивающихся технологий популярными стали охранные сигнализации.

Как правильно произвести сантехнические работы?

Качественно установить сантехнику сложно даже опытному мастеру, который знает слесарное дело и умеет обслуживать водопроводную систему.

Разновидности и преимущества потолочных конструкций из гипсокартона

За последние 10 лет гипсокартон стал одним из наиболее популярных отделочных материалов.